Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri Satış Politikaları ve Satış Sözleşmesi (Güncelleme Tarihi: 01.02.2019)

Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri olarak 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un (“Kanun”) 3 üncü maddesi uyarınca tüm detaylı bilgiler sitemizde hakkımızda ve şirket bilgileri bölümünde yer almaktadır. Aşağıdaki Satış Politikamızı ve Satış Sözleşmemizi, müşteri olarak sizi memnun kılacak ve www.genclikduragi.com’da satın alım süreci konusunda sizi bilgilendirecek şekilde tasarladık. Bu Satış Politikası ve Sözleşmemiz, Kullanım Koşullarımızın da bir bölümünü oluşturur. Web sitemizden bilet alım işlemlerini gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Satış Politikası ve Sözleşme hükümlerini ve Gizlilik Beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikâyetinizin olması durumunda, herhangi bir bilet alım işlemi gerçekleştirmeden ve siparişinizi onaylamadan önce, bizimle sitemizde belirtilen iletişim numaralarından iletişime geçmenizi öneririz. Sitemizden bilet satın alarak ve siparişinizi onaylayarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden bilet satın aldığınızda, etkinlik biletleri ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz. Ayrıca, siparişinizi onaylayarak; bileti satın almadan önce; a) firmamız ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini b) satın aldığınız bilete ve hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dâhil toplam bilet/hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masrafları c) Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikâyetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini d) uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşmesel bilgileri e) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden cayma hakkınızın olmadığını ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Bilet alımınızı tamamlamadan önce size ön kayıt mesajı ile birlikte Satış sözleşmesi, Gizlilik ve kişisel verileri koruma kılavuzu SMS ile gönderilmektedir. Sms tarafınıza ulaşmamış olsa bile ödemenizi yapıp kaydınız kesinleştiği takdirde bu sayfada yazan tüm sözleşmeyi ve kılavuzu okumuş ve onaylamış kabul edilirsiniz. İşbu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ve ön onay ile “bilet satın alma siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz.

Bilet ile İlgili Şart ve Koşullar

1. Bileti satın alan kişi, satın aldığı bileti hiçbir ticari amaç gütmeksizin, münhasıran şahsi kullanımı için satın aldığını, Etkinlik Organizatörü veya temsilcileri tarafından açıkça yazılı izin verilmesi haricinde, bileti, hiçbir ticari iş veya faaliyet için kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder. Örnek vermek gerekirse, satın alınan bilet, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri yazılı onayı olmaksızın kullanılamaz.

2. Biletler, genellikle internet, çağrı merkezi, perakende satış noktaları gibi çeşitli dağıtım noktaları aracılığıyla satılır. Tüm satış kanalları aynı biletleme havuzuna eriştiğinden popüler etkinliklerde biletler hızlı bir şekilde tükenebilir.Bazı durumlarda etkinlikten önce Etkinlik Organizatörü’nün kararı ile ilave bilet satışa çıkarılabilir ancak bu kapasite veya bilet mevcudiyeti konusunda herhangi bir kontrol gücüne sahip bulunmamakla birlikte bu kapsamda herhangi bir garanti de veremeyeceğimizi belirtiriz.

3. Size sms ile gönderilen elektronik biletin kontrol ve muhafaza yükümlüğü size aittir. E-Biletinizin kaybolması, silinmesi, ya da yeni kayıt olduğunuzda size gelmeyen e-biletinizi sitemizdeki numaralara ulaşarak bildirmediğiniz takdirde etkinlik günü e-biletiniz olmadığı için salona alınmayabilirsiniz. Kaybolan, çalınan ya da herhangi bir şekilde silinen e-biletlerden dolayı Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu değildir.

4. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri çeşitli sebeplerle etkinlikleri iptal edebilir veya tarihlerini veya yerlerini değiştirebilir. Bu durumda uygulanacak prosedürü Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri belirler ve duyurur. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ile tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin yeni tarihi, yeni saati ve/veya yeni yeri konularında yapılan duyurulardan bilgi sahibi olma sorumluluğu size aittir. Bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri olarak bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayreti göstereceğiz. Bununla birlikte bilet hamillerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya değişiklikten mutlak surette haberdar edileceği konusunda hiçbir taahhütte ve/veya garantide bulunamayız.

5. Kural olarak, tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden satın aldığınız biletlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır. Satılan biletlerin herhangi bir şekilde kaybolması, çalınması, silinmesi ya da imha olması durumunda, bilet değiştirme/yeni bilet basma ya da para iadesi yapılmaz. Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak bilet sahibinin tarihi değiştirilmiş etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde bilet sahibi biletini farklı bir etkinlikte kullanılmak üzere açığa alabilir. Açığa alınan biletin kullanım süresinin ve kullanılabileceği etkinliklerin bildirimi Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon hizmetleri tarafından yapılacaktır. Etkinliğin iptali durumunda ücret iade tutarları, satın alınan biletin üzerinde yazılı ücret ve bilet başına uygulanan ilgili hizmet bedeli ile sınırlı olup, işlem bedeli ya da sair başkaca bir bedelin talebi mümkün değildir. Bununla birlikte, etkinliğin iptali durumunda, Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilme hakkına sahip olduğu gibi, programda değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Geri ödemeler konusunda Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri’nin belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uyulması bilet sahibinin sorumluluğundadır. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri tarafından belirlenen iade tarihleri dışında bilet ve/veya bedel iadesi yapılamaz.

9. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, engellilere kılavuzluk eden köpekler haricinde, hayvanların etkinlik sahasına sokulmasını yasaklayabilir.

10. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, müşterilerin dışarıdan getirdiği yiyecek ve içeceklerin mekâna sokulmasını yasaklayabilir.

11. Etkinlik mekânı, Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, müşterilerin şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmez.

12. Bilet hamili, sadece bilet üzerinde yazılı kıymeti haiz bir adet yer üzerinde hak sahibi olup, etkinlik mekânı veya Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, bilet sahibine, bilet üzerinde belirtilen yerden farklı bir yer verme hakkını saklı tutar. Bu durumdan yalnızca Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri sorumludur.

13. İşbu sözleşme metni, sözleşmenin kurulmasından sonra, Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri dataları tarafından saklanmakta olup, bu sözleşmeye, revize tarihleri itibariyle sitemizin “Politikalarımız” bölümünden kolayca erişebilirsiniz. Dilerseniz, sözleşmenin çıktısını almak suretiyle, fiziki kopyasına da kolayca erişebilirsiniz. Dolayısı ile sözleşme hükümlerinin ve genel işlem şartlarının sizler tarafından kolayca sağlanmasına ve saklanmasına imkan sağlandığını bilmenizi isteriz.Sözleşmeye erişiminiz, sitemize erişimin sağlanması ile doğru orantılı olacak şekilde devam edecektir.

14. Aşağıda belirtilen gizlilik beyanı ve kişisel veriler politikası, işbu Sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olup, Sözleşme ile birlikte aynen uygulanacak ve hüküm ifade edecektir. Dolayısı ile işbu Sözleşmeyi ve/veya siparişi onaylayarak, Gizlilik Beyanı hükümlerini de kabul etmiş sayılacağınızı önemle belirtiriz.

15. Siparişin onaylanması aşamasında ve ödeme yapılmadan önce, ödeyeceğiniz toplam bedel de dâhil olmak üzere, sözleşmenin tüm şartları sizler tarafından açıkça görülmektedir. Dolayısı ile bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak, işbu sözleşme hükümlerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı yineler, ödemenizi yapmadan önce tüm sözleşme hükümlerini dikkatlice incelemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

16. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, sizlerle ilgili elde edilen kişisel verilerin saklanmasından ve güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kişisel verilerinizin sizlerin onayı olmaksızın üçüncü kişilere iletilemeyeceği ve sizlere bildirilen amaçlar dışında başka amaçlarla kullanılamayacağını da belirtiriz.

17. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri tarafından düzenlenen etkinliklere kayıt olduğunuzda İSİM SOYİSİM bilgileriniz nasıl verilirse sertifikalandırma veya belgelendirme işlemi sizin bize ulaştırdığınız İSİM SOYİSİM şeklinde yapılacaktır. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri size ulaştırılan sertifikada bulunan isim ve/veya soy isim yazım hatasını siz bize ulaştırdıktan sonra bizim tarafımızdan yapılan hatalar haricinde kabul etmeyeceğini, ödemesini yapıp kaydını tamamlayan katılımcımızın isim soy ismini verdiği şekilde sertifikasını alacağını kabul etmektedir. Hatalı sertifikasını kabul etmeyip düzeltilmiş şekilde yeniden sertifikalarını isteyen katılımcılarımız Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri firmasının belirleyeceği ekstra ödeme ve koşulları kabul etmek zorundadı

18. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri düzenlediği etkinliğin sertifikasyon basım çalışmasını etkinlikten hemen önceki Çarşamba günü gerçekleştirdiği için, etkinlikten hemen önceki Salı gecesi 23.59’a kadar ödemesini yapan katılımcımızın sertifika çalışması Çarşamba günü gerçekleşir. Ancak Salı gecesi 23.59’dan sonra etkinlik tarihine kadar yapılan ödemelerde etkinlik günü sertifikalarınız size teslim edilemez ve sertifikalarınızı etkinlikten bir sonraki günü temel alarak 15 iş günü içinde karşı ödemeli kargo ile alacağınızı bu sözleşme ile kabul edersiniz. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, kontenjan durumuna göre ya da şirket politikaları gereği sertifikasyon basım gününü ileri veya geri çekme hakkını elinde bulundurur.

19. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri şirket politikaları gereği etkinliklerinde etkinliğin bileti satışı esnasında bilet fiyatlarında yükseltme ya da bilet fiyatını düşürme politikasına gidebilir. Biletini önceden daha yüksek bedele alan katılımcımız bilet fiyatı düştüğü takdirde aradaki farkı geri talep edemez. Biletini daha düşük ücrete alan katılımcımızda bilet fiyatı yükseldiği takdirde aradaki farkı ödemek zorunda değildir.

20. Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukukuna tabidir.


Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri; biletinizi satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda, tüm tüketicileri önceden bilgilendirmiş olup, bileti satın alarak ve ödemeyi tamamlayarak, işbu sözleşmenin düzenlemeleri hakkında tarafınıza ön bilgilendirme yapıldığını da kabul etmiş sayılacağınızı ve bu maddenin yazılı delil vasfında ispat vasıtası olduğunu da belirtiriz. İşbu Sözleşmeden ve/veya hizmet ya da bilet satın alma işlemlerinden dolayı herhangi bir ihtilafın doğması durumunda, uyuşmazlığı öncelikle sulhen gidermeye çalışmak temel hedefimizdir. Buna karşın, sulh ile çözülemeyen durumlarda, sitemizden veya temsilcilerimize ya da çağrı merkezimize ulaşarak çeşitli sosyal medya mecralarından bilet satın alan siz tüketicilerin, olası sorunlarını ilgili mevzuatta yayımlanan parasal sınırlar çerçevesinde Tüketici Hakem Heyetlerine ve/veya Tüketici Mahkemelerine götürebileceğini bilmenizi isteriz.

Ayrıca, sözleşmeden kaynaklı tüm uyuşmazlıklarda İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını ve işbu hükmün, “yetki sözleşme” mahiyetinde bir hüküm olduğunu da belirtiriz. Gizlilik Beyanı ve Kişisel Veriler Politikası (Güncelleme Tarihi: 01.02.2019) Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri'ne hoş geldiniz. Bizim için kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu Gizlilik Politikasını, bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklamak için hazırladık. Bu Politika www.genclikduragi.com (“Site”) ve hizmetlerimizi kullanan, ayrıca bilet satın alan tüm kullanıcılar ile bize verilen tüm bilgiler için geçerlidir. Bilet satın almak suretiyle, Gizlilik Beyanı hükümlerini okuduğunuzu, incelediğinizi ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılacağınızı önemle belirtiriz.

Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmak ve/veya bilet satın almak suretiyle işbu Gizlilik Politikasında belirtilen uygulamaları ve kuralları kabul etmektesiniz. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, gizlilik konusunda Türkiye’deki yasal düzenlemelere uymaktadır. Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, bu web sitesinin diğer ülkelerin yasalarına tabi olduğu ya da bunlara uygun olarak işletildiği ya da bu web sitesinin herhangi bir kısmının herhangi bir yetkili yargı bölgesinde kullanımı için uygun ya da hazır olduğu hususunda bir taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanmayı seçenler, bunu kendi inisiyatifleri doğrultusunda riskleri kendilerine ait olarak yapmaktadır ve tüm yerel kanunlar, kural ve düzenlemelere uymakla yükümlüdürler. Bu web sitesini kullanan Türkiye dışından ziyaretçiler, işbu sitenin Türkiye Cumhuriyeti kanun ve düzenlemelerine tabi olduğunu kabul etmekte ve kendi ulusal yasaları kapsamında ortaya çıkacak tüm taleplerinden feragat etmektedirler.

Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, işbu Gizlilik Politikasının hükümlerini mevzuat kapsamında değiştirme, üzerinde değişiklik, ekleme ya da çıkarma yapma hakkını saklı tutar. İşbu Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikler yine bu web sitesinde yayınlanacaktır. Gizlilik politikamızın en güncel halinden haberdar olmaya devam etmek için zaman zaman web sitemizi kontrol etmenizi öneririz. Bu sayfanın üzerindeki “Son Güncelleme” tarihine bakarak sitemizi son ziyaretinizden beri Gizlilik Politikasının revize edilip edilmediğini anlayabilirsiniz. Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatle okuyun. Sitemizi kullanmanız ve/veya bilet satın almanız, herhangi bir sınırlandırma, uygunluk ya da değişiklik olmaksızın işbu Gizlilik Politikasına bağlı olmayı kabul etmeniz anlamına gelmektedir. Herhangi bir zamanda, buradaki tüm hüküm ve koşulları kabul etmediğiniz takdirde, bu sitenin kullanımına derhal son vermeniz gerekmektedir.


1.Hangi Bilgileri Topluyoruz Web sitemiz aracılığıyla iki çeşit bilgi topluyoruz: “Kişisel Bilgiler” (ya da “PII”) ve “Kişisel Olmayan Bilgiler” (ya da “PII-Olmayan Bilgiler”). Kişisel Bilgiler, sizi bir birey olarak tanımlayan ya da tanımlayabilen bilgilerdir (ikamet adresi, telefon numarası ya da fatura bilgileri gibi) ve Kişisel Olmayan Bilgiler ise toptan bilgiler, demografik bilgiler, IP adresleri ve doğrudan kimliğinizi ortaya çıkarmayan diğer bilgilerdir.

2.Kişisel Bilgiler Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, internet sitesini ziyaret eden, uygulamalarını kullanan Kullanıcıların/ziyaretçilerin/müşterilerin özel hayatlarına saygı gösterilmesine ve kişisel verilerinin güvenliğine dikkat etmektedir. (www.genclikduragi.com sitesi ve uygulamalarının tamamı kısaca "Site" olarak anılacaktır) Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri, sizlerle ilgili elde edilen kişisel verilerin saklanmasından ve güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kişisel verilerinizin sizlerin onayı olmaksızın üçüncü kişilere iletilemeyeceğini ve sizlere bildirilen amaçlar dışında başka amaçlarla kullanılamayacağını da belirtiriz.

3.Topladığımız bilgileri nasıl kullanıyoruz? Bizimle paylaştığınız bilgileri korumanın çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilgileri izinsiz erişim ve açıklamadan korumaya yardımcı olmak için mevzuat kapsamında uygun güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Örneğin, kişisel bilgilerinize mevzuat hükümleri dâhilinde ulaşabilir, temin edebilir, kullanabilir, işleyebilir ve/veya yurt içine/dışına aktarabiliriz. Ayrıca, bilgisayarlarınızdan bizim bilgisayarlarımıza göndermeden önce kredi kartı numaraları ve diğer hassas bilgileri de şifreliyoruz. Kişisel bilgilerinize yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olmak için firewallları da kullanıyoruz. Web sitemizi kullanırken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ancak, hiçbir sistem tamamıyla güvenli değildir. Bilgilerinizi korumak için gerekli tüm adımları atsak da daima, güvence dışında kalma ihtimaliniz de vardır. Bu sebeple kişisel bilgilerinizi taşırken ve açıklarken çok dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, e-posta ile kişisel bilgi göndermekten kaçının. Kural olarak, kişisel verilerin ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenmesi mümkün olmamakla birlikte, “ bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “ Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin u olması”, “ Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması”, “ ilgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması”, “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” ve/veya “Kanunlarda açıkça öngörülmesi ”durumlarından herhangi birinin mevcudiyeti halinde, ilgili kişinin açık rızası aranmaksızın kişisel verilerinin işlenmesi mümkün olabilecektir.

4.Kişisel verileriniz nasıl toplanmaktadır? İnternet sitemiz, satış ve pazarlama departmanı çalışanlarımız, müşteri ziyaretlerinde toplanan formlar, dijital pazarlama ve çağrı merkezi/internet sitemiz/sosyal medya/organizatörlerimiz/iş ortaklarımız ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü kanallar aracılığıyla, kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verileriniz, onayınız dâhilinde sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilmektedir. Ayrıca, Genel Müdürlük, perakende satış noktaları, kiosklar, internet şubesi, sosyal medya ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla kişisel verileriniz sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir.

5.Gençlik Durağı eğitim danışmanlık hizmetleri tarafından biletlemesi yapılan kişinin İsim Soyisim, telefon numarası, mail adresi, okul ve bölüm bilgilerinin gerekli durumlar ve anlaşmalar kapsamında Gençlik Durağı iştiraki, çözüm ortağı ve sponsorlar ile paylaşmasını kabul etmektedir.

6.Etkinliğe katılan katılımcıların, salon içerisinde veya çevresinde çekilen fotoğraf, video vs. görsellerin tanıtım, reklam gibi faaliyetlerde kullanılmasını kabul eder.

7.Kişisel Verinin Korunmasıyla İlgili Bilgilendirme İçin Tıklayınız...

8.Belgelendirmenizin yapılabilmesi için etkinliğe saatinde katılım gösterip, saatinde ayrılıp, giriş ve çıkışta karekodunuzu okutmanız gerekmektedir. Aksi takdirde belgelendirmeniz yapılmayacaktır.


Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri'nı tercih ettiğiniz için tekrar teşekkürler!


© Tüm hakları saklıdır.